Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Львів вшанував полеглих воїнів-афганців

zik.ua 15/02/2017 16:39

Сьогодні у Львові вшанували учасників бойових дій на території Республіки Афганістан. Керівництво міста і області, громадськість та небайдужі львів’яни поклали квіти до пам’ятного знаку «Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр». Опісля біля новоосвяченого військового храму Стрітення Господнього відбулась екуменічна панахида та віче.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Очолив екуменічну панахиду архиєпископ і митрополит Львівський Ігор (Возьняк).

«Щиро дякую усім, хто прийшов помолитись. Тут багато ветеранів Афганістану, які там боролись, які втратили там своїх друзів. Ми просимо Бога, щоб у наш час війна, яка проходить на сході України, якнайшвидше завершилась, щоб люди не гинули. Особливо хочеться ще раз подякувати ветеранам, воїнам-афганцям, які спорудили цей храм. Це є святиня, що об’єднує нас і направляє погляд до Бога», – зазначив Ігор (Возьняк).

Нагадаємо, сьогодні також члени правління ЛОО Української Спілки ветеранів Афганістану спільно з представниками влади поклали квіти та запалили лампадки до могил генерала С. Кульчицького, полковника А. Соколенка, могил Героїв Небесної Сотні та учасників АТО на Личаківському кладовищі.