Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Львів святкуватиме день міста.Програма

galinfo.com.ua 27/04/2017 11:40
День міста цього року відбуватиметься упродовж 5-9 травня. Вже традиційно головна подія нашого міста збирає мешканців та гостей на численні атракції з нагоди свята, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У п’ятницю, 5 травня, святкування розпочне Урочиста сесія Львівської міської ради з нагоди Дня міста. Згодом відбудеться вулична виставки «Це надихає» за підсумками однойменного фотоконкурсу в мережі Інтернет. В післяобідню пору п’ятниці на площах міста духові оркестри гучно й весело вітатимуть всіх зі святом. Увечері відбудеться кінопоказ ретроспективних фільмів про наше місто на площі Музейній, у парку культури та відпочинку та у парку «Горіховий Гай».

День патрона міста – св. Юра-переможця, розпочнеться з урочистого сніданку на пл. Музейній. Після традиційної святкової ходи, ввечері перед Ратушею відбудеться шоу від оркестру Національної Гвардії України.

Епіцентром святкування стане концерт на пл. Ринок 7 травня, у неділю. На головній сцені міста виступатимуть зразкові колективи Львова, хедлайнерами запрошені відомий оркестр «INSO-Львів», студії сучасного балету від «Арт Гільдії Балету» та Школи академічного та сучасного балету.

Не омине свято й райони міста. Цього року вперше задіяно всі без винятку райони Львова:

Галицький район – 6-7 травня, у Парку культури та відпочинку відбудуться нова концертна програма «Відчинилося життя» та дитяче свято;

Франківський район - упродовж 5-7 травня День міста святкуватимуть у парку «Горіховий Гай» під час молодіжного  соціального фестивалю «Лютин»;

Сихівський район - 6-7 травня відзначатиме свято Дня міста під звуки Фестивалю духових оркестрів та мажореток «Королівський Лев»;

Залізничний район – матиме аж дві локації свята: 6 травня на пл. Кропивницького, перед пам’ятником Степану Бандері, та у парку Левандівському відбудуться святкові заходи.

Шевченківський район – 7 травня на стадіон школи № 92, запрошуємо мешканців та гостей міста на свято Дня міста натхнення Рясне.

Окрім того, упродовж 5-7 травня в парку на Валах вдруге відбудеться масштабний мистецький фестиваль NEWWAVEEXHIBITION2017.

Повністю програму можна переглянути тут