Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Карантин не зменшив податки найбільших підприємств торгівлі на Львівщині

dailylviv.com 01/06/2020 14:08

Підприємства торгівлі Львівщини сплатили впродовж січня-квітня 2020 року до Зведеного бюджету України 1250,4 млн. грн. податкових платежів. Це на 248,6 млн. грн., або на 24,8 відс. більше, ніж у січні-квітні 2019 року. Про це повідомили в управлінні податкового моніторингу Головного управління ДПС у Львівській області.

Питома вага цієї галузі в загальному зборі платежів до Зведеного бюджету України на Львівщині складає 14,5 відсотка.

Найбільшими платниками торгівельної галузі є: ТОВ "Горицвіт Сервіс", ТзОВ "Овацiя", ПрАТ "IДС Аква Сервiс", ПРАТ "Галнафтохiм", ТЗОВ “Тропік”, ТОВ "АТБ-Маркет", ТОВ "Паливторг", ТЗОВ “Маркет Універсал Лтд”, СП “Львів-Трейдінг”, ТЗОВ “Йозера Україна”, ТОВ "Спринтер Центр", ТЗОВ "Ваша Аптека", ТОВ "Молочна Компанiя "Галичина".

Про це повідомляє Головне управління ДПС у Львівській області.

Мер Львова Андрій Садовий хоче послабити карантин для спортзалів, а для садочків і громадського транспорту - пропонує зачекати.

1 червня буде відновлено приміське залізничне сполучення у 10 областях України."Укрзалізниця" відкрила продаж квитків ще на 6 поїздів далекого сполучення у напрямку заходу України, які почнуть курсування з 4 червня 2020 року. Про це повідомив в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик.Тому що Закон України "Про запобігання корупції" суперечить Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» і створює лазівку для посадових осіб.Швидкісні потяги готові розпочати рух, відновлення пасажирських залізничних перевезень розпочнеться з 1 червня, з 4 червня розпочнеться рух у західному регіоні.Львівська ОТГ: "за" і "проти"Україномовні медіа в УкраїніЗаборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"Владислав Орлов виграв суд у ЛьвовіСвобода слова. Правдивого чи й брехливого?