Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Громадський транспорт Львова повинен перевозити втричі більше пасажирів, ніж тепер, - експертка

dailylviv.com 31/07/2020 20:13

Такого висновку дійшла Анастасія Карп’як, представниця міської комісії з безпеки дорожнього руху, членкиня партії "Голос", провівши власне дослідження, інформує DailyLviv.

- Я опитала у соцмережах 3 тисячі людей, і три чверті з них сказали мені, що їхня родина має автомобіль, а у деяких родинах є по два автомобілі, - сказала Анастасія Карп’як на засіданні Пресклубу “Транспортний тупик у Львові: як виїхати з нього по-європейськи?” – Тобто, фактично майже у кожній львівській родині є автівка. І ми бачимо вранці затори: люди виїжджають о 7.30 ранку, о 7.00, щоб встигнути на роботу. Щороку додаються ці додаткові хвилини, коли треба виїхати трошки раніше. І рано чи пізно місто просто зупиниться в єдиному великому заторі!

Анастасія Карп’як повідомила, що у годину пік громадський транспорт здатен перевезти 25 тисяч людей  - під час карантину і 50 тисяч – до карантину. А у Львові є потреба у перевезенні 140 тисяч людей! Власний транспорт проблему не вирішує, а лише загострює. То де вихід? 

- Я вважаю, що завдання міського голови і його комади - залучати інвестиційні кошти і якомога швидше створювати якісну та надійну систему громадського транспорту. Ніхто не може заборонити людині їхати власною автівкою. Але якщо вона знатиме, що о 8.00 вийде з дому і о 8.30 гарантовано добереться на роботу – потреби сідати за кермо не буде. Ми не можемо забороняти, можемо лише переконати якістю, - упевнена  Анастасія Карп’як. 

Довідково

13 лютого 2020 року сесія Львівської міської ради ухвалила «План сталої міської мобільності м. Львова». Його розроблено у межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії. Це стратегічний документ, який визначає транспортну політику міста на найближчі десять років і дає відповідь на питання: як оптимізувати місто для того, аби переміщення мешканців у ньому були ефективними з точки зору часу, комфорту, вартості. Такими планами мобільності керуються у більшості міст Західної Європи. 

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpressclublviv%2Fvideos%2F2803135126587615%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>


Відео: Львівський пресклуб

Напередодні Дня Повітряних Сил до строю 204-ї Севастопольської авіаційної бригади став ще один бойовий літак. Винищувач МіГ-29 був частково модернізований та пройшов перший ремонт на Львівському державному авіаційно-ремонтному заводі – одному з найпотужніших підприємств Державного концерну «Укроборонпром».Комунальних і приватних перевізників виконавча влада Львова ставить у нерівні умови, а конкурси і тендери відбуваються непрозоро, стверджує депутат ЛМР Мирослав Данилків.Про це сьогодні, 31 липня, під час засідання у Львівському пресклубі на тему «Транспортний тупик у Львові: як виїхати з нього по-європейськи?» сказала експертка з містобудування та інженерії, членкиня ВО "Батьківщина" Алла Нижник.І це за умови, якщо почнемо вирішувати проблему вже зараз, не гаючи часу. Причому «косметичні» методи тут не допоможуть, потрібна кардинальна зміна транспортної системи.Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-дСуспільно-політичні настрої мешканців Львова (липень 2020)Закон №1 - базовий дохід громадянинаАнтиукраїнець - книга Олександра СавченкаСвобода слова. Правдивого чи й брехливого?