1
Долар28.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.86
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень

«Добрий ZIK» здійснив мрію чуйної фотохудожниці

zik.ua 10/04/2017 13:23

Вікторія Карсон – талановитий львівський фотограф. Вона окрилила мешканців Львівьского геріатричного пенсіонату. Її фотопроект подарував десятки посмішок та зібрав 100 тисяч гривень на необхідне для закладу устаткування. Та непересічна жінка має мрію, втілити яку взялась команда телепроекту.

Про це йдеться у програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:30) на телеканалі ZIK.

До команди «Доброго ZIKу» звернувся Микола Модь. Він є директором Львівського геріатричного пансіонату, хорошим другом талановитої і турботливого фотографа Вікторії Карсон.

«Моя подруга є дуже чуйною людиною. Вона обожнює дітей, дідусів і бабусь. Вікторія завжди старається допомогти іншим, тому, я переконаний, що ця жінка заслуговує на втілення своєї мрії», – розповідає про героїню програми Микола Модь.

Вікторія Карсон змалку займалась фотографією. Підтримувала у цьому бабуся. Саме вона додавала Вікторії натхнення, підтримки і мотивації.

«У мене були бабуся і дідусь. Два роки тому я зробила їм фотосесію. Ці світлини дуже легкі і красиві. Вони міцно закарбувались у пам’яті. Та мої рідні померли. Тоді я зрозуміла, що мала б їм приділяти більше уваги. Особливо бабусі. Бо вона першою повірила у мої творчі здібності. Але часу не повернеш назад, тому я вирішила присвяти вільний час і увагу людям похилого віку, які живуть у пансіонаті. Так і назріла ідея фотопроекту», – розказує Вікторія Карсон.

Львівський геріатричний пансіонат недостаньо забезпечений. Персонал змушений щодня користуватись застарілим обладнанням, а самі мешканці закладу майже нікуди не виходять. Повз ці проблеми не змогла пройти Вікторія Карсон. Вона організувала для стареньких фотосесію, у якій взяли участь і малюки. Ідея – закарбувати щирі емоції. Мета – зібрати кошти на обладнання для пральні. Зрештою, із молотка благодійного аукціону пішла серія фотокартин. Так вдалось зібрати 100 тисяч гривень. Старенькі фотомоделі не змогли стримувати посмішок від отриманого результату.

«Кожнісінька робота пані фотограф викликає гарні почуття. Коли дивлюсь на них, то моє серце наповнюють доброта та ніжність. Велике спасибі Вікторії за те, що подарувала нам такі спогади і ще й допомагає зібрати кошти для покращення пансіонату», – каже учасниця проекту пані Тамара.

Та на цьому Віторія Карсон не зупинилась. Жінка вирішила влаштувати стареньким концерт за участі Павла Табакова. Усі були задоволені таким заходом.

А головне, на фотохужожницю чекала несподіванка – «Добрий ZIK» взявся втілити одну із мрій жінки. Команда журналістів подарувала Віторії річний абонамент у секцію східних єдиноборств.

«Це те, що мені потрібно! Тому що я справді люблю навчатися. Цікаво пізнати техніку єдиноборств, усю цю філософію. Дуже хочеться вміти більше, ніж зараз можу. Для мене це розвиток особистості», – говорить щаслива Віторія Карсон.

Коментарі: