Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Для представників ОТГ Львівщини провели навчання з розвитку соціальних послуг

galinfo.com.ua 20/02/2020 22:39
Упродовж 18-19 лютого Служба у справах дітей Львівської облдержадміністрації за експертної підтримки Проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), Agriteam Canada Consulting Ltd у конференц-залі готелю «Дністер», провела дводенний навчальний семінар з розвитку соціальних послуг для дітей та сімей з дітьми для представників 7-ми об’єднаних територіальних громад області. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

У навчальному семінарі взяли участь представники соціального захисту, центрів надання соціальних послуг, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, освіти, охорони здоров’я, служби у справах дітей Зимноводівської, Великолюбінської, Рудківської, Гніздичівської, Великомостівської, Кам’янка-Бузької, Заболотцівської ОТГ.

Модераторами-експертами на семінарі виступили експерт з розвитку соціальних послуг Проектного офісу реформи – ДІ Сергій Курьянов, експертка з розвитку соціальних послуг на Львівщині проєкту SURGe Анна Решетник та завідувач сектору з питань реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання (ДІ-реформи) служби у справах дітей облдержадміністрації Михайло Обіход.

Під час навчання розкрили основні теми, серед яких:

- алгоритм розвитку та впровадження соціальних послуг в громадах;

- критерії оцінки громади в контексті задоволення потреб та дотримання прав дітей;

- основні потреби сімей та вразливих груп;

- правові основи організації надання соціальних послуг для дітей та сімей;

- інтегрована модель надання соціальних послуг;

- відповідальність громади за захист прав дітей.

Також зазначимо, що в роботі другого навчального дня семінару взяла участь радниця міністра соціальної політики України Наталія Кириченко. Вона обговорила з представниками об’єднаних громад питання реалізації та запровадження принципів ДІ-реформи, відповідальність громад у забезпеченні прав дитини, підтримку сімей, запровадження соціальних послуг на місцях та щодо створення патронатних сімей.