1
Долар28.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.86
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Цього року у Львові проведуть заміну аварійних опор освітлення

zaxid.net 10/04/2017 10:25

На вул. Липинського і просп. Чорновола у Львові цього року проводитимуть заміну зношених електромереж та заміну аварійних опор освітлення на об’єктах, які знаходяться на балансі ЛКП «Львівсвітло». Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомив директор ЛКП «Львівсвітло» Олександр Лазуткін, на балансі підприємства знаходиться 970 км мереж зовнішнього освітлення. З них 870 км – повітряні лінії.

«60% повітряних ліній потребують заміни. Адже це голі проводи, на яких необхідно встановити ізоляцію. Останніми роками нам вдається замінювати 30 км електромереж в рік», – розповів Олександр Лазуткін.

Також на балансі ЛКП «Львівсвітло» знаходиться майже 12 тис. опор вуличного освітлення. Цього року на вул. Липинського і пр. Чорновола також заплановані роботи із замінити аварійних опор освітлення.

До слова, цьогоріч у рамках проекту «Зелений район» на вул. Величковського, що у мікрорайоні «Рясне», встановлять енергоощадні світильники. Це дозволить зменшити споживання електроенергії до 70%.

«У рамках проекту «Зелений район» на вул. Величковського заплановано встановити енергоощадні світильники. У них будуть світлодіодні лампочки, які дозволяють на 50% зменшити споживання електроенергії. Плюс управління світильниками (система дистанційного (он-лайн) керування, та можливість на ніч зменшувати потужність освітлення) дасть ще 20% економії. Тобто загальна економія споживання електроенергії становитиме 70%», – розповів Олександр Лазуткін.

Нагадаємо, наприкінці жовтня минулого року представники Львівської міської ради зустрілися з керівництвом міжнародного департаменту міської ради Фрайбурга, який є одним із найбільш енергоефективних та озеленених міст Німеччини. Саме тоді вперше виникла ідея проекту «Зелений район». У рамках його реалізації, одну з вулиць мікрорайону «Рясне» обладнають «зеленими» та енергоощадними технологіями, використовуючи досвід німецького Фрайбурга.

Коментарі: