Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Центру екстреної медичної допомоги Львівщини призначать нового керівника

zaxid.net 02/07/2020 14:22

Заступник директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васько звільняється з посади у департаменті і невдовзі очолить Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

1 липня Андрій Васько подав декларацію на сайті НАЗК перед звільненням з посади заступника директора департаменту охорони здоров’я-начальника управління медичної допомоги населенню ЛОДА.

У коментарі ZAXID.NET Андрій Васько пояснив, що переходить на іншу посаду, не уточнивши, на яку саме.

«Тільки ріст, тільки вгору. Я буду служити людям і медицині області надалі», – повідомив Андрій Васько. При цьому він відмовився розповісти, на якій саме посаді працюватиме, зазначивши, що все стане відомо найближчими днями.

Водночас, зі слів Андрія Васька, він продовжить керувати обласним штабом з протидії коронавірусу.

За даними власних джерел ZAXID.NET, Андрія Васька призначать гендиректором Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф.

Упродовж останніх років 35-річний Андрій Васько обіймав посаду заступника директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА та деякий час тимчасово виконував обов'язки керівника департаменту. Він початку пандемії Covid-19 він також керує обласним штабом з протидії коронавірусу.

У Львівському обласному центрі екстреної медицини та медицини катастроф досі не було постійного керівника. Обов’язки гендиректора тимчасово виконував Ярема Качмар.