Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Авіарейси зі Львова до Лісабону зупинено до середини липня

dailylviv.com 02/07/2020 13:27

Як пояснили на сторінці аеропорту у Фейсбуці, сталося це "через проблеми регуляторного характеру, які не вирішує ані аеропот, ані авіакомпанія".

На сторінці Посольства України в Португалії зазначено:

продовж періоду з 00:00 1 липня 2020 року до 23:59 15 липня 2020 року:

дозволено міжнародне повітряне сполучення (всі рейси) з / до Португалії до / з країн – членів ЄС, країн Шенгенського простору (Ліхтенштейн, Норвегія, Ісландія та Швейцарія) та Великобританії відповідно до умов Угоди між ЄС та Великобританією,

дозволено міжнародне повітряне сполучення з країн з позитивною епідеміологічною ситуацією (Алжир, Канада, Південна Корея, Марокко, Туніс, Китай) за умови дотримання принципу взаємності,

заборонено міжнародне повітряне сполучення (всі рейси) з / до Португалії до / з країн, які не входять до ЄС або не є країнами Шенгенського простору.

Заборонено міжнародне повітряне сполучення (всі рейси) з / до Португалії до / з країн, які не входять до ЄС або не є країнами Шенгенського простору".

Нагадаємо, учора урочисто анонсовано шість нових напрямів авіакомпанії Wizz Air з аеропорту Львів.

Мер Львова Андрій Садовий пообіцяв знайти здоровий глузд у рішенні обласної комісії про таке обмеження.У сквері, що на вул. П. Панча (бічна просп. В. Чорновола) запрацював пункт гарячого харчування для бездомних та потребуючих осіб.На порталі розміщена найбільш актуальна інформація щодо переліку країн «зеленої зони» і «червоної зони».Шевченківська райадміністрація просить мешканців буди обережними і оминати будівлю на вулиці Дашкевича, 29, де розвалюється стіна.У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналістаЗарплати для комунальників ЛьвоваЗаборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"Владислав Орлов виграв суд у ЛьвовіСвобода слова. Правдивого чи й брехливого?