1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Alfa Jazz Fest у Львові змінить назву і головного спонсора

zaxid.net 15/05/2017 19:10

Цьогоріч Alfa Jazz Fest востаннє відбуватиметься у Львові під такою назвою. Як заявила ZAXID.NET виконавча директорка Alfa Jazz Fest Наталія Горбачевська, з 2018 року «Альфа-Банк» більше не буде основним спонсором фестивалю, а назву заходу змінять на Leopolis Jazz. Після завершення цьогорічного фестивалю організатори оголосять про пошук нових спонсорів.

Наталія Горбачевська не назвала причин прийняття такого рішення. Однак, у березні активісти Економічного бойкоту заявляли, що організовуватимуть акції протесту проти проведення цього фестивалю у Львові, оскільки його основним спонсором є банк з російським капіталом «Альфа-Банк». Організатори фестивалю та активісти тоді вели переговори, однак так і не дійшли спільного рішення.

Нагадаємо, що перший фестиваль Alfa Jazz Fest відбувся у 2011 році, відтоді у Львові щорічно відбувається цей музичний фестиваль. Цього року Alfa Jazz Fest пройде у Львові з 23 по 27 червня. Також після фестивалю його організатори планують 28 червня на площі Ринок концерт, присвячений Дню Конституції. Продаж квитків на фестиваль стартував 20 квітня. Минулого року під час фестивалю Львів відвідало близько 40 тис. Туристів

Коментарі: