Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Голова райради покриває хірурга Жидачівської РЛ, відсторонено через смерть Ромчика Кулака

zik.ua 08/01/2019 17:18
Роман Кулак
Роман Кулак

Голова Жидачівської районної ради Ігор Кос намагався вплинути на рішення суду щодо обрання запобіжного заходу та відсторонення від роботи хірурга Жидачівської районної лікарні, якого за рішенням обласної та міністерської комісії звинувачено у неналежному наданні медичної допомого Романові Кулаку, у наслідок чого він помер у серпні 2017 року. Він 2 січня 2019 року звернувся з листом до слідчого судді Галицького районного суду, де мала розглядатись ця справа 4 січня.

Про це у своєму дописі на Фейсбук-сторінці повідомив батько хлопчика, Володимир Кулак.

«Голова Жидачівської районної ради втручається у рішення судді, це фактичний тиск на суддю і плювок мені і моєму сину Роману, який помер через халатність Жидачівських лікарів, і це вже доконаний факт, є висновок комісійної комплексної судмедекспертизи, вручена підозра двом лікарям з Жидачева, одна з них ще минулого року звільнена за порушення, при наданні меддопомоги які призвели до смерті мого майже 13 річного сина Кулака Романа, довгий був процес розслідування, півтора року і ось з Божою допомогою нарешті 4 січня в Галицькому суді відбувалося досудове засідання, слухання про обрання міри запобіжного заходу для двох лікарів та відсторонення одного лікаря від займаної посади, який до тепер працював. І до честі судді, суду та правосуддя все було задоволено у повному обсязі. АЛЕ БУВ ОДИН ПЛЮВОК МЕНІ І МОЄМУ МЕРТВОМУ СИНУ РОМАНУ! від громадянина К.», – написав Володимир Кулак.

Голова районної адміністрації замість того, щоби наводити лад у лікарні, покриває лікаря, обґрунтовано звинуваченого двома комісіями.

«Такі не мають права працювати у лікарні! А ви ще їх прикриваєте і вигороджуєте, там хаос і Ви про це мали б знати, там не прикривати, а треба наводити лад, бо ніхто не знає хто НАСТУПНИЙ!», – наголошує батько хлопчика.

Він наголошує, що висловлюючи підтримку лікарю, голова РДА підтверджує, що він не відповідає за компетентністю своїй посаді:

«Нам завжди хтось винен, Президент, Уряд, Верховна Рада, але ось цей плювок мені в лице, від голови Жидачівської районної ради ще раз підтверджує мої слова, що біди наші внизу в нас самих, біди якраз внизу, знизу догори все росте, а не навпаки. Це ще раз доказує що у всьому найбільше винні ми самі, тому що обираємо недостойних у владу, а потім маємо те, що маємо. Треба обирати головою і розумом, а не емоціями. Обирати за ділами, відповідальних, а не пустодзвонів і аферистів. Обирати людей у яких є хоча би совість!!! Моя дитина мій син Роман уже півтора року в землі, а от ця особа яка вже 15 років при владі в районі, 5 років головою РДА при Ющенку, головою райради при Януковичу, а з 2015 р., головує в раді від порядної патріотично налаштованої партії «УКРОП», щурі знову підставляють і хочуть втопити корабель.. Моя думка що ось такій безсовісній особі там не місце, і тим більше не місце на посаді голови районної ради».

лист голови Жидачівської райради

лист голови Жидачівської райради

лист голови Жидачівської райради

лист голови Жидачівської райради