Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На берегоукріплення у Бориславі виділили близько 300 тис. грн

zik.ua 02/11/2018 15:11

На руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на р. Тисмениця у Бориславі виділено близько 300 тис. грн.

Про це ІА ZIK повідомили у Бориславській міській раді.

Зі слів начальника відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Володимира Прідуна, рішенням сесії Львівської обласної ради Бориславу було виділено кошти на берегоукріплення р. Тисмениці в районі вулиць Д.Галицького та В.Чорновола в сумі 240 000 грн. Міське співфінансування проекту – 59 579 грн.

Руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на р. Тисмениці в районі вулиць Д.Галицького і В.Чорновола в м. Бориславі (капітальний ремонт) зараз знаходяться на етапі проектування відповідно до Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища м.Борислава та смт.Східниці на ‎2018-2022 роки.

За виділені кошти передбачено розробку грунту екскаватором, влаштування підпірної стінки з габіонних ящиків та засипку пазух між відкосом і габіонним ящиком.

Виконання цих робіт забезпечить захист громадян міста Борислав від шкідливої дії вод, мінімізує заподіювані нею збитки та створить безпечні умови життєдіяльності населення.

Також заходи будуть спрямовані на охорону та збереження земельного фонду, охорону і раціональне використання водних ресурсів загальнодержавного значення, адже інженерний захист підтопленої території забезпечить пропуск весняних та літніх паводків, попередить розмив русел ріки та її берегів.