1
Долар25.13
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Нагуєвичах відкриють постійно діючу виставку особистих речей онука Івана Франка

zik.ua 07/02/2019 16:06

У Дрогобицькому районі в с.Нагуєвичі готуються до відкриття унікальної постійно діючої виставки особистих речей Василя Франка, які передані його сином Зеноном Франком із США.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на директора державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдана Лазорака.

«У цій нелегкій справі особлива подяка співорганізатору виставки відомому українському художнику Петрові Грицюку, який  у 2017 р. познайомив Зеновія Франка із колективом заповідника, а згодом посприяв у переданні архіву до фондів музею І. Франка в Нагуєвичах», – каже Б.Лазорак.

Зі слів керівника заповідника, надзвичайну цінність складають листи В. Франка до його племінника Михайла, сина брата Миколи, друга неопублікована частина особистих спогадів, світлини та особиста вишиванка Василя, яку він зберігав на чужині як дорогий спогад про рідні Нагуєвичі.

Врешті саме ця вишиванка є першим експонатом музею, яка належала родині Франків в Нагуєвичах і яку часто можна зустріти на світлинах доби Франка.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: