1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У філармонії вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні

galinfo.com.ua 18/02/2020 17:08
Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, у четвер, 20 лютого, о 18:00 год у Львівській національній філармонії вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні виконанням ʺРеквіємуʺ Моцарта.
nebesnasotniaphilarmony.jpeg Фото: Львівська ОДА

18-21 лютого 2014 року – одні з найтрагічніших днів Революції Гідності. 20 лютого – день пам’яті Героїв Небесної Сотні, шості роковини розстрілів на Майдані у Києві. 

Цього вечора на знак вшанування загиблих майданівців  у стінах філармонії звучатиме одна з найвідоміших у світі заупокійна меса  Вольфганга Амадея Моцарта – Реквієм ре мінор, KV 626 у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії, камерного хору ʺГлоріяʺ та солістів.

ʺРеквіємʺ – останній, незавершений твір Моцарта, над яким той працював перед самою смертю і помер під час його написання. Через те, що це був твір на замовлення, ʺРеквіємʺ був доповнений та завершений за дорученням Констанци Моцарт – вдови композитора. Твір складається з чотирнадцяти частин. Це траурна заупокійна меса, написана на канонічний латинський текст. Щодо історії створення та якості подальших доповнень віддавна тривають завзяті суперечки. Та попри все, ʺРеквіємʺ залишається одним з найвідоміших та найважливіших творів композитора.

Захід організовує департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, сотні львів’ян долучились до тихої акції "Ангели пам’яті".

Коментарі: