Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Львівщині від Covid-19 помер керівник одного з медзакладів

dailylviv.com 02/08/2020 11:26

Про це повідомила заступник міністра охорони здоров'я Ірина Микичак.

"Знову цей жахливий вірус забрав хорошу людину… Мені Василь запам'ятається дуже активною і працьовитою людиною. Він горів роботою і мав багато цікавих ідей. Він був керівником Старосамбірського ЦПМСД і дуже щиро прагнув зробити найкращою медицину для складного гірського району. Достойний чоловік і справжній лікар", - написала Ірина Микичак.

У серпні Василь Савенко мав відсвяткувати ювілей - 60 років.

Редакторка  газети "Ваш Голос Прикарпаття"  так написала про лікаря:

"Я так багато мала розповісти про цю Людину. На сторінках газети. У рубриці "Славні краяни". Якраз у серпні, коли Василь Олексійович мав святкувати 60-річчя. Я знала про досягнення Старосамбірського Центру первинної медичної допомоги. Про те, як Василь Олексійович працював медиком за кордоном. І про те, як рятував людей на Майдані. Я знала, як пишався своєю сім'єю - дружиною Наталією Ярославівною - медиком та синами. Як радів, коли нещодавно народилася внучка Евеліна у Братиславі, в сина, який є послом у Словаччині. Але це все бігло, без деталей...

Я багато спілкувалася з ним. Про робоче: медичне і журналістику. Бо він вмів не лише своїм життям жити, але й цікавився справами інших. Ми багато говорили про ситуацію в державі. Ми говорили про здоров'я. І про коронавірус... Ще недавно він телефонував і розповідав, як це серйозно.

Василь Олексійович завжди мав чітку позицію з усіх питань. Він був хорошим лікарем, вмілим керівником, добрим другом. Сьогодні, у численних людей Старосамбірщини, як і в мене, будуть свої спомини про цю Людину".

Серед них львів`ян — 56.Лікарка-інфекціоністка Ольга Голубовська вважає, що в Україні все ще триває перша хвиля поширення COVID-19, при цьому епідеміологам слід готуватися до гіршого сценарію пандемії.Але поки що немає точних даних щодо того, чому коронавірус заражає вибірково.За останню добу проведено 1182 ПЛР-тести, з яких 145 - позитивні.Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-дСуспільно-політичні настрої мешканців Львова (липень 2020)Транспортний тупик у Львові - як виїхатиАнтиукраїнець - книга Олександра СавченкаСвобода слова. Правдивого чи й брехливого?