Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Доступ до майданчика у Львові, під яким пролягає високовольтна лінія, обмежать

zaxid.net 27/04/2017 10:16

Вранці 27 квітня комісія обстежила дитячий майданчик на вул. Медовій у Львові. Виїзд організували через звернення місцевих мешканців та за результатами публікації у ЗМІ, оскільки під майданчиком прокладена високовольтна лінія, яка становить небезпеку для дітей.

Комісія, до якої увійшли представники департаменту житлового господарства та інфраструктури, управління молоді та спорту, Галицької районної адміністрації та «Львівобленерго» (РЕМ), прийняла рішення тимчасового обмежити доступ на майданчик стороннім особам та дітям, поки ситуацію не вирішать.

«Майданчик та підстанція на цьому місці були ще з радянських часів. Глибина залягання кабельних ліній не сягала нормативної через часті ремонтні роботи на ній, однак кабелі не є оголені, ― пояснив заступник голови Галицької РА Андрій Зозуля. ― РЕМ запевнило нас, що всі кабельні лінії закладені цеглою, тому в цім питанні технологій дотримано».

Комісія також домовилася з представником РЕМ винести кабельні лінії за межі майданчика. А поки це питання не вирішать, на майданчик не впускатимуть посторонніх та дітей.

«Історично на цій території завжди був майданчик, відтак у всіх схемах та ухвалах ця ділянка була передбачена саме для дитячого майданчика. Нові елементи тут було встановлено кілька років тому за спонсорські кошти», ― додала в.о. начальника управління молоді та спорту ЛМР Ліна Полихата.

Нагадаємо, вчора ZAXID.NET публікував матеріал 24 каналу про те, що на вулиці Медовій у Львові пролягає високовольтна мережа на глибині 5-10 см від поверхні. Мешканцям вулиці Куліша і проспекту Чорновола постійно вибиває світло.