Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Учасники Днів Австрії в Дрогобичі відвідали сільський навчально-виховний комплекс

zik.ua 27/04/2017 12:38

Освітяни з австрійського міста Адмунд, які беруть участь у Днях Австрії в Дрогобичі, завітали до навчально-виховного комплексу у приміському селі Модричі. Метою відвідин було ознайомлення з життям школи, навчально-виховним процесом, позаурочною діяльністю, а також обмін педагогічним досвідом.

Австрійські гості в супроводі директора школи Ігоря Заяця, сільського голови Мирона Флюнта та вчителя німецької мови Ярослави Драб відвідали шкільний музей, оглянули навчальні кабінети, побувати в дитячому садку. Функції гіда виконували учні 9 і 10 класів, які на відмінно справились зі своїм завданням і на практиці показали добрий рівень володіння мовою Шекспіра.

У рамках ознайомлення з позаурочною діяльністю в школі гостям продемонстрували епізод казки «Попелюшка» німецькою мовою. Ролі персонажів виконували учні 8 класу під керівництвом вчителя Ярослави Драб. Після перегляду вистави австрійці відзначили не тільки артистичність та вдале виконання ролей, але й достатньо високий рівень спілкування німецькою мовою.

У гостей з Австрії склалося гарне враження від побаченого і почутого, яке перевершило їхнє уявлення про школу до відвідин, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.