1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Дрогобичі відкрили виставку вишивок, присвячену 25-річному ювілею Союзу українок

zik.ua 16/05/2017 12:29

У Дрогобицькому Палаці мистецтв відкрилася виставка, присвячена 25-річному ювілею Союзу українок Дрогобиччини.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на музей «Дрогобиччина».

На виставці «Свято українське Великоднє вишию на білім полотні» експонується багата підбірка старовинних і сучасних великодніх рушничків.

«Представлені роботи – це лише частина «Великоднього великого українського рушника», який створили союзянки», – кажуть організатори виставки.

На своєму ювілеї союзянки не забули пом’янути свою посестру – відому дрогобицьку журналістку Анізію Онищак. В її світлу пам’ять фотомайстер Галина Романюк заекспонувала на виставці чудові світлини безлічі найрізноманітніших квітів, що досі цвітуть на її городі.

На відкритті було багато гостей, а також – автори вишиванок.

Свято розпочалося з благословення о. Мирослава Соболти. Виставку урочисто відкрили директор музею Алла Гладун, старший науковий працівник музею Люба Васильків, голова Союзу українок Дрогобиччини Леся Процик.

Перед численною аудиторією виступили діти ЗОШ № 15, котрі читали вірші про маму та потішили присутніх піснями і танцями.

З гарною подією союзянок привітав заступник міського голови Василь Качмар.

Тепла і дружня атмосфера панувала на святі, у якому взяла участь. голова Всеукраїнського союзу українок Орислава Хомик. Зворушливою була розповідь гості з окупованого Криму про роботу українських союзянок у підпіллі.

Свято завершилося спільним переглядом експозиції виставки.

Коментарі: