1
Долар28.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.86
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Дрогобичі демонтують несанкціоновані рекламоносії

zik.ua 10/04/2017 13:30

У Дрогобичі демонтовано чотири несанкціонованих рекламних банери на одній із вулиць в центрі міста.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

«Спершу власникам рекламоносіїв було надіслано листи з повідомленням про незаконність розміщення реклами та попереджено, що у випадку її неузаконення буде проведено демонтаж конструкції, – розповіли у відділі економіки. – Проте, належної реакції щодо узаконення від власників рекламоносіїв не було. Як наслідок, у четвер, 6 квітня, КП «Комбінат міського господарства» рекламні конструкції демонтував.

Також працівники відділу економіки зазначили, що від мешканців вже надійшли нові повідомлення про виявлення несанкціонованих рекламних площ, над розглядом яких вони зараз працюють. У випадку нереагування власниками рекламоносіїв на листи-попередження, до них буде вжито всіх необхідних правових заходів.

У Ратуші нагадують, на офіційному інтернет-порталі Дрогобицької міської ради розміщена рубрика «Відкрита реклама», на яку кожен житель міста має змогу повідомити про несанкціоновано розміщену рекламу в місті.

Адже узаконена реклама – це збільшення фінансових надходжень до міського бюджету, які скеровуються на підвищення добробуту громади міста.

Коментарі: