Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У 2016 році Львівська міськрада витратила ₴127 млн на вивезення сміття

zaxid.net 15/02/2017 19:07

ЛКП «Львівспецкомунтранс» отримало у 2016 році понад 118 млн грн з міського бюджету на вивезення сміття. Такі дані у своєму звіті оприлюднила тимчасова контрольна комісія ЛМР з питань контролю за вивезенням ТПВ.

«Щодо затребуваного комісією деталізованого звіту по здійснених вивезеннях ТПВ та проведених відшкодуваннях за таке вивезення протягом 2016 року ЛКП «Львівспецкомунтранс» інформації не надало», – мовиться в звіті комісії.

Разом з тим, департамент економічного розвитку Львівської міськради надав комісії інформацію про те, що в 2016 році «Львівспецкомунтранс» отримав на відшкодування за вивезення сміття 118,25 млн грн. «Враховуючи кошти, які були виділені для інших ЛКП, загальна сума, виділена на відшкодування перевезень ТПВ з місцевого бюджету становить 127,13 млн грн», – зазначено в звіті комісії.

Крім того, за інформацією департаменту економічного розвитку, у 2016 році місцевим бюджетам Буська, Жидачева, Дрогобича та Золочева було перераховано субвенції з бюджету Львова на загальну суму 3,79 млн грн. Субвенції надавались тим містам, які погодились приймати на свої полігони львівське сміття.

Нагадаємо, після пожежі та обвалу на Грибовицькому сміттєзвалищі туди не вивозять ТПВ зі Львова. Відтак, львівське сміття вивозять на полігони у Львівській та інших областях, через що зростають витрати перевізників. Загалом ТПВ зі Львова вивозять шість компаній-перевзіників: ТОВ «ДВ-Екосвіт», ТОВ «Санком-Львів», ТОВ «Спецавтотранс Львів», ТОВ «AVE Львів», ЛКП «Львівспецкомунтранс» та ТОВ «Грінера-Україна».