1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Буському районі вшанують пам’ять останнього головнокомандувача УПА Василя Кука

zik.ua 10/01/2019 11:27

У селищі Красне Буського району 11 січня відбудеться віче з нагоди відзначення 106 річниці від дня народження, почесного громадянина Буського району, останнього головнокомандувача УПА, генерал-хорунжого Василя Кука.

Про належне вшанування його пам’яті та проведення заходів йшлося вчора, 9 січня, під час засідання організаційного комітету, яке провів голова райдержадміністрації Петро Мороз за участю голови районної ради Богдана Глови, йдеться у повідомленні Буському райдержадміністрації

За результатами обговорень вирішено провести районний захід у центрі селища біля братської могили повстанців та могили головнокомандувача за участю керівництва області та району, священнослужителів, представників громадських організацій національно-патріотичного спрямування, школярів, ЗМІ.

У межах заходу відбудеться поминальна молитва, покладання квітів, запалення свічок, виступи керівників, ветеранів ОУН-УПА, вокального чоловічого ансамблю «Січові стрільці».

Після завершення віча у місцевому краєзнавчому музеї кожен охочий матиме нагоду ознайомитися з експозиціями, присвяченими УГА і УПА, експонатами – власними речами Василя Кука.

Екскурсію проведе історик, автор книжки про Красне Ярослав Стецишин.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: