1
Долар28.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.26
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.5
Динаміка НБУ за послідній тиждень

LG планує кардинально змінити стратегію випуску смартфонів

maximum.fm 12/01/2018 16:22

Мобільний підрозділ LG Electronics залишається збитковим вже понад два роки, попри всі докладені виробником зусилля. Нещодавно стало відомо, що LG має намір змінити підхід до іменування флагманських смартфонів, але це далеко не єдина запланована зміна в стратегії виробника на ринку гаджетів.

Цього тижня LG оголосила про те, що більше не буде дотримуватися звичного річного циклу оновлення смартфонів. Тепер компанія буде випускати нові моделі лише тоді, "коли це буде необхідно".

Ми будемо випускати нові смартфони тільки тоді, коли це дійсно буде необхідно. Але ми не будемо робити оновлення просто тому, що так роблять компанії-конкуренти, – зазначив віце-керівник LG Electronics Чо Сон Чжин.

Такий коментар він дав на виставці CES 2018, відповідаючи на питання журналістів щодо термінів випуску наступного покоління флагмана LG G7 (як би він, зрештою, не називався). Пізніше керівник додав, що план складається в розширенні модельного ряду з одночасним збільшеним життєвого циклу кожної моделі.

Своє рішення піти на ці зміни виробник пояснив бажанням надати покупцям хорошу довговічну платформу і побоюваннями, пов'язаними з постачанням літієвих матеріалів.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: