Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

“Нове покриття мусить бути”,- очільник Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль про трампліни у Ворохті (фото)

versii.if.ua 15/11/2019 11:35

15 листопада депутати обласної ради ознайомилися з проблемами та здобутками Івано-Франківської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту та обговорили проблематику гірськолижних трамплінів.

Нагадаємо, що сьогодні у Яремче відбудеться виїзна сесія обласної ради. Та перед початком депутати завітали у Ворохту.

Депутат обласної ради Микола Палійчук зазначив, що два роки тому тут створили спортивну школу. Від тоді діти почали вигравати різноманітні змагання. Начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич зазначає, що на сьогодні всі трампліни є у приватній власності, відповідно з обласного бюджету їх не можна фінансувати, пишуть Версії.

“Ми домовилися і підприємці віддають нам трампліни в довготривалу оренду. Тож можна говорити про заміну покриття. Вже є 1 млн.грн., а ще треба 300.000 грн., щоб змінити покриття на двох трамплінах”.

Директор спортивної школи Ігор Гладиш подякував керівництву області за підтримку і зазначив, що трампліни отримали в катастрофічному стані.

“Може ще проведемо декілька тренувань і все. Більше влітку стрибків тут не буде. Якщо ми встигнемо зробити нове покриття. Але за два роки ми не мало зробили. На малому трампліні вдалося змінити покриття приземлення і його використовуємо цілий рік. На двох великих трамплінах поміняли гору розгону. Також облаштували кімнату тренерів і кабінет лікаря. Нам найбільші бали приносять стрибки з трампліна. За останній рік ми маємо трьох кандидатів в резерві збірної України. Два хлопці є кандидатами на юнацькі олімпійські ігри. Є також декілька чемпіонів України”,- розповів директор.

Оглянувши трампліни, депутати зазначили, що їх дійсно потрібно ремонтувати. А голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль сказав, що нове покриття мусить бути.

Також депутати оглянули спортивну базу Микуличинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Заступник голови обласної ради Василь Гладій наголосив, що місцеві підприємці активно допомагають. Ремонт спортивного залу в школі, залу для карате і спортивний майданчик зі штучним покриттям зроблено за кошти місцевих підприємців. Вартість робіт становить близько півтора мільйона гривень. У школі навчається понад 800 дітей. Діє 5 спортивних секцій і щороку зростає кількість учнів, які хочуть займатися спортом. Окрім того, на базі школи часто відбуваються різноманітні змагання, в тому числі й міжнародні.

“Тут не задіяно і копійки бюджетних грошей”,- зазначив Василь Гладій.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!