Долар26.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Криївку в натуральному розмірі та архітектурі можна побачити в Поляниці біля Буковелю (відео)

versii.if.ua 13/01/2020 10:23

Автентична криївка повстанців часів визвольної боротьби УГВР, «Парк живих Динозаврів» та «Перевернута Хата», все це працює на Прикарпатті.

У селі Поляниця, поблизу гірськолижного курорту «Буковель», підприємці відтворили справжню криївку 40-х років ОУН-УПА. З музейною прискіпливістю архітектори та проектанти збудували військово-оборонну споруду повстанців в натуральному розмірі та максимально наближений до реальності в архітектурі. В криївці можна побачити зброю тих часів та унікальні копії документів УГВР 1940-х років, пишуть Версії.

«Ми хотіли підтримати українське: дати зрозуміти нашим туристам, що саме відбувалося колись на Західній Україні. Щоб вони знали, що таке криївка та хто такі бандерівці. Щоб створити таку криївку довелося переглянути багато документів, відео та фотографій, аби дізнатися усі її особливості. І як виявилося, жодна криївка не була схожа на іншу», – каже один із авторів.

Окрім криївки, в Поляниці є унікальна «Перевернута Хата» та «Парк живих Динозаврів». Також автори анонсують відкриття надсучасної кімнати ілюзій.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!