1
Долар23.88
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.49
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.2
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Прикарпатті вийшла заміж учасниця бойових дій на Сході України (фото)

versii.if.ua 09/08/2019 12:27

Зовсім недавно Вікторія зняла військову форму, яку носила більше трьох років. Вона — доброволець, учасниця бойових дій на Сході України. Їй лише трішки більше 25 років, а побачити довелось немало.

У ÐалÑÑÑ Ð²Ð¸Ð¹Ñла замÑж ÑÑаÑниÑÑ Ð±Ð¾Ð¹Ð¾Ð²Ð¸Ñ Ð´Ñй на СÑÐ¾Ð´Ñ Ð£ÐºÑаÑни. ФÐТÐ

Шлюб молодята взяли в Калуському міському відділі ДРАЦС Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, пишуть Версії з посиланням на “Вікна”.

Кохання Вікторії Полійовської та її нареченого Антона зібрало сьогодні в залі урочистих подій багато гостей, розповіла начальниця відділу ДРАЦС Ірина Очкур.

“Чарівна наречена Вікторія в довгому білому вишитому платті була такою щасливою і такою красивою, як і сотні дівчат, які знайшли своє кохання. Лише очі її трішки серйозніші, ніж в однолітків, стриманіша посмішка, якась особлива жіноча граційна незграбність бути в довгій сукні”.

І це не дивно, адже Вікторія — доброволець, учасниця бойових дій на Сході Украіни. Їй лише трішки більше 25 років, а побачити довелось немало.

Гостями на церемоніі, окрім батьків і рідних, були побратими Вікторії. Ірина Очкур зауважує:

“Щастя вам, молодята! Миру, радості, задоволення від кожноі митті, кожного дня! Яким буде ваше кохання — залежить лише від вас! А за наше мирне небо дякуємо вам і батькам, які виховали таких дітей!”.

Коментарі: