1
Долар28.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.26
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.5
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Спритний франківець вивіз торф та викопав собі три саджанці з нового скверу на Сніжній

versii.if.ua 29/03/2017 17:56

Нещодавно на вулиці Сніжній облаштували новий сквер.

Пов’язане зображення

Втім він тішив жителів мікрорайону недовго – вже 27 березня мешканець сусіднього будинку вивіз на власне подвір’я майже весь торф та викопав три молодих ялівця, пишуть Версії.

Мешканці Сніжної звернулися в службу оперативного реагування 15-80 з повідомленням, що невідомий чоловік вивозить землю з нещодавно об лаштованого в мікрорайоні скверу.

Про інцидент повідомив на оперативній нараді міський голова Руслан Марцінків.

«Ми виявили злочинця і хочемо, щоб його покарали, – звернувся до представників поліції мер. – На Сніжній, 22 недавно облаштували сквер за кошти міського бюджету. Власник приватного будинку на Сніжній, 12 вивіз з нового скверу на свою територію весь торф та викопав три ялівця. Злочинець помічений, порушення зафіксовано. Цікаво, чи вжиєте ви якісь заходи?»

Марцінків також повідомив, що місцеві жителі викликали патрульних на місце події. Втім вони заявили, що не мають стосунку до крадіжок комунального майна.

«Приватник В. Парфьонов у присутності поліції продовжував вивозити торф. Мешканці вимагають зобов’язати Парфьонова знову висадити вздовж алеї скверу викрадені три ялівця та повернути торф», – продовжував зачитувати звернення Руслан Марцінків.

Міський голова попросив, щоб в поліції не давали відписок, а відповідне зреагували.

«Тут потрібен публічний осуд, бо це не перший раз таке. Покараємо одного – більше не буде таких випадків»., – зауважив очільник Франківська.

Також мер попросив директора департаменту житлової політики подбати про те, щоб у сквері були встановлені камери відеоспостереження.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: