1
Долар26.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.01
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Я пишаюся тим, що підписав закон, який надав статус учасника бойових дій ветеранам УПА, – Порошенко у Здолбуневі

versii.if.ua 10/01/2019 17:43

Президент України Петро Порошенко під час робочого візиту на Рівненщину розповів про вшанування воїнів УПА на загальнодержавному рівні.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð¿Ð¾ÑоÑенко

10 січня Петро Порошенко виступив перед мешканцями міста Здолбунів, пишуть Версії.

Зокрема, Президент відзначив, що лише на 28 році незалежності України вдалося ветеранам УПА надати статус учасників національно-визвольної боротьби.

“Герої УПА, які нарешті тільки зараз визнані державою, як повноправні учасники національно-визвольних змагань, – з відповідною шаною, яку їм віддає український народ. На 28 році існування української держави. Чого вони чекали до нас? Я пишаюся тим, що я нещодавно підписав закон, який надав статус учасника бойових дій ветеранам УПА. Чому це зараз так важливо? Бо нове покоління українців вчиться не лише у воїнів АТО і учасників операції об’єднаних сил. Ми в них також вчимося мужності. І тому так природньо зазвучало в устах молодого покоління давнє привітання, яке сьогодні увійшло в бойові устави і бойові статути ЗСУ. Слава країні – Героям слава”, – відмітив Президент.

Зустріч з мешканцями м.Здолбунів, що на Рівненщині

З Томосом все лише починається. Бо з любов’ю, вірою і молитвою двері Української Церкви відкриті для усіх парафій. Не силою, а вірою ми створюємо єдину помісну православну церкву в Україні. Ви не уявляєте, скільки привітань Україна отримала в цей час від міжнародних партнерів, а також, будемо чесними, скільки проклять від ворога. А це означає, що ми рухаємося у правильному напрямку! Нині про автокефалію української церкви повідомляють усі світові ЗМІ і державні діячі різних країн. Саме тому так корчить Кремль, і це додатковий факт, що ми рухаємося у правильному напрямку. Все, що він може протиставити нашій перемозі – лише брудні «фейки» та спроби розпалити протистояння на релігійному ґрунті. Але нічого в Москви не вийде. Бо в українців вистачить мудрості, щоб не піддатися на провокації Росії.

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 10 січня 2019 р.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: