1
Долар24.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.12
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Сім’я російського добровольця уже п’ятий рік мешкає на Прикарпатті (відео)

versii.if.ua 11/08/2019 15:17

Спочатку родина жила рік у Галицькому району, зараз вже більше як три роки – в Калуському.

РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "ÐагаÑодÑÑна ÑÑмâÑ ÑоÑÑйÑÑкого добÑоволÑÑÑ Ñже пâÑÑий ÑÑк живе на ÐÑикаÑпаÑÑÑ (вÑдео)"

Олег Бутусін на своїй батьківщині завжди висловлювався про дії влади, тому згодом його оголосили у федеральний розшук, йдеться у сюжеті UA:КАРПАТИ, передають Версії.

У 2013 році поліція почала погрожувати його сім’ї.

“Старшому моєму сину зламали хребет, дітей намагалися забрати від матері. Мене вже тоді не було, і вони відкрито казали дітям: “Якщо батько не здасться владі, ми не відпустимо вас”. Добре, що там були небайдужі люди”, — зазначає Олег Бутусін.

Також чоловік пригадує, що, коли ополченці збили малайзійський боїнг, спочатку хизувалися цим в радіоефірі, а ближче до вечора уже говорили, що це укропи. Саме тоді сім’я вирішила виїхати з Росії.

“Ми зрозуміли, що в цій війні повинні визначити свою сторону, бо якщо ми залишаємось там, то вільно або невільно залишаємось на стороні Путіна, якщо переїдемо сюди, то будемо на стороні правди та Бога”, — розповідає Олег Бутусін.

Переїхавши а Прикарпаття, сім’я купила будинок у Галицькому районі. Чоловік вступив у добровольчий український корпус “Правий сектор”, а в січні 2015 року пішов на фронт, де приблизно рік захищав нашу країну. Уже три роки родина проживає у селі Грабівка Калуського району. Старші два сини поїхали на заробітки, інші діти допомагають по господарству та бавлять менших. Разом у сім’ї 12 дітей: 6 хлопців та 6 дівчат.

Коментарі: