Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Прикарпатським медикам боргують понад 90 мільйонів гривень

versii.if.ua 07/11/2019 13:47

В Івано-Франківську під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики говорили про стан виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров'я.

Результат пошуку зображень за запитом "зарплата борг"

Голова комісії Манолій Піцуряк зазначив, що на кожному засіданні профільної комісії обговорюють це питання. Проте ситуація не покращується, пишуть Версії.

“Маємо дуже велику проблему. Вже третій рік поспіль на комісії ми говоримо про заборгованість”,- сказав Манолій Піцуряк.

В.о. директора ДОЗ ОДА Ірина Кобельська наголосила, що прикарпатським медикам торгують більше 90 млн.грн. В тому числі є прстрочена заробітна плата.

“Найбільш критична ситуація в Івано-Франківську – майже 27 млн.грн., Коломийському – майже 10 млн.грн, Надвірнянському- 8,5 млн.грн., Тлумацькому – 5, 3 млн.грн., Косівському – 9,4 млн.грн., Рогатинському – 3,7 млн.грн., Богородчанському – 8 млн.грн.”, Бурштині – 3,2 млн.грн. та Верховинському – 3 млн.грн.”, – наголосила Ірина Кобельська.

Також вона додала, що із загальної суми названої заборгованості найкритичнішим є заборгованість перед працівниками, це невиплата готівки в розмірі понад 45млн.грн. Заступник директора департаменту фінансів ОДА Ганна Качур підтвердила, що дійсно така заборгованість є. Але вона не лише в галузі медицини. Проблеми з виплатою зарплати є в галузі освіти.

“Дійсно є така проблема і ми її бачимо. Які б причини не були ми на стороні наших працівників. Уже неодноразово зверталися до різних міністерств та офісу президента, але на жаль усі стрілки переводять на обласну раду або на міністерство фінансів”,- зазначила заступник директора Ганна Качур.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!