Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Переселенка з Донбасу створила козину ферму у Карпатах (відео)

versii.if.ua 14/01/2020 15:51

Власну козину ферму створила у Карпатах переселенка з Донбасу. Разом із сусідкою виготовляють сири. Грошей на бізнес у фермерок не було.

Результат пошуку зображень за запитом "кози"

Допомогли гранти, які жінки виграли, написавши самотужки бізнес-плани. Результат бачила Христина Гашенко.

Карпати. Село Тухля. Катерина Лісова зустрічає гостей. Разом із власницею виходять кози. Ситі й доглянуті. Це особлива молочна порода. На день вони дають до шести літрів молока кожна. Хоч є і рекордсменки – до 12 літрів.

“У нас козочки з ангенської породи. Це у нас підлітки, це ті козочки які у нас на фермі народилися”.

Стару, напівзруйнована сільську ферму Катерині вдалося відновити. Звичайною плівкою закрили вікна та провели світло. Прикрасили все рушниками та вишиванками. Всіх гостей тут пригощають свіжим козиним молоком, пишуть Версії з посиланням на Подробиці.

З козиного молока господині виготовляють найрізноманітніші сири. Класичний, копчений на гілках вишні, сири із різними карпатським травами. Усі рецепти – авторські.

“У нас є і копчений, і лютий сир. Він часто порівнюють з дорблю або з горганзолою, але у нас він пастообразний і рецептура зовсім інакша. За основу ми взяли взагалі рецепти карпатських бабусь, до речі о цей лютий сир нам передала рецепт бабуська якій уже було за 90 років”, – говорить Катерина Лісова, фермерка.

Продукцію готують на звичайній фермерській кухні. З обладнання газова плита та кастрюлі. Господині розповідають, особливого устаткування, щоб приготувати сир не треба. Хоча тонкощі рецепту тримають у секреті. Кажуть, найважче у справі – це доглядати сири поки ті дозрівають.

“Коли вони вже пресувалися, засолилися і кожен день там ходиш перевертаєш, дивишся, доглядаєш, миєш. Це займає дуже багато часу, але коли любиш цю справу то воно якось із задоволенням, не замічаєш той час”, – говорить Катерина Ільків, фермерка.

Аби сири з травами були духмяніші і мали насичений запах, карпатські рослини збирають по-особливому.

“Треба його правильно висушити, не при високій температурі. Не дуже тривало, щоб ефірні олії не випаровувались. Збирають після роси і бажано до обіду і сушать в тіньочку”, – говорить Віктор Борисов, фермер.

Спершу для втілення мрії у Катерини не було грошей. Проте жінка не відступала – розробила бізнес-план. І подала його на здобуття грантів – українських та міжнародних. І кілька з них таки виграла.

“Основне обладнання те що ми купили якраз за грандівські кошти і не тільки обладнання. У нас всі козочки зараз біленькі і уже відсотки великі із ангенської породи, а завдяки Байку цапу нашому, якого ми купили на фермі Шеврета Бернара Вільємма, який зробив нам цих молодих козочок гарних”, – говорить Катерина Лісова, фермерка.

У планах жінок-фермерок – створення великого сучасного господарства. На будівництво котрого потрібні чималі гроші. То ж фермерки вчергове мудрують над новим бізнес-планом.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!