1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Офіціант франківського Рейкарц Парк Готелю отримав «бронзу» на конкурсі «Кращий по професії» (фото)

versii.if.ua 10/02/2020 13:02

Знайомство з рестораном починається буквально з входу – інтер’єр, атмосфера та не менш важливим є професіоналізм персоналу.

20 січня 2020 року пройшов фінал конкурсу «Кращий за професією» за 2019 рік. Учасники дивували своїм креативним підходом і завзятістю.

«Reikartz має за мету зберігати статус не лише найбільшої, а і найякіснішої готельно-ресторанної мережі в Україні. Конкурс «Кращий за професією» націлений мотивувати наших співробітників до постійного розвитку та нарощування професіоналізму. За основу завдань для конкурсу використовуються кращі приклади з аналогічних змагань в Європі та світі», – розповідають адміністратори закладу.

Франківськ на змаганнях гідно представив Володимир Кланіца. Він вже 7 років присвятив роботі в Рейкарц Парк Готель. Тож у конкурсі «Кращий по професії» за 2019 рік між працівниками мережі Рейкарц, сміливо посів 3 місце серед десятка інших учасників.

«Володимир офіціант з неймовірною гарною посмішкою, який швидко приймає замовлення, а ще швидше його виносить. Подати декілька страв одночасно? Не проблема! Вважає, що найкращий офіціант – усміхнений офіціант. Він вже 7 років працює у нашій команді. За довгі роки роботи тут, не зміг піти, хоча і були намагання. Зупиняло тільки те, що він працює з найкращим персоналом в найкращому закладі», – додають адміністратори.

У закладі додають, що затишна атмосфера і чудовий настрій — це те, про що дбає кожен учасник їхньої команди.

Відвідайте Рейкарц Парк Готель https://www.facebook.com/parkhotelifr/ – переконаєтесь!
готель: (0342) 595595, (067) 3431582
ресторан: (050) 4331937

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Коментарі: