1
Долар26.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.01
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Нардеп з Коломиї “засвітився в історії” з впливовим олігархом Фуксом (фото)

versii.if.ua 08/01/2019 20:51

У Мексиці затримали олігарха Фукса з нардепом Іванчуком, пише Обезреватель.

Ðавло ФÑÐºÑ Ñ ÐндÑÑй ÐванÑÑк

У мексиканському аеропорту Канкун 7 січня було затримано двох осіб. Ними виявилися народний депутат України Андрій Іванчук і олігарх, який має бізнес в Росії, Павло Фукс., пишуть Версії з посиланням на джерело.

Це сталося на підставі того, що Фукс внесений у міжнародний чорний лист. Зокрема, олігархові вже відмовляли у в’їзді в США та Ізраїль, а для відвідування відкриті тільки країни Європи, повідомило джерело видання OBOZREVATEL.

7 січня о 21:12 російський олігарх та український нардеп прилетіли в Канкун чартерним літаком. Цього ж дня Фукс був помічений у Талліні (Естонія).

У момент затримання Фукс та Іванчук перебували в аеропорту з дружинами.

Згодом Іванчука відпустили, оскільки під час затримання він пред’явив дипломатичний паспорт, використовувати який у приватних поїздках парламентарій не має права. Фукс досі очікує рішення суду. За нашими даними, його помічники шукають чартер для повернення олігарха в Україну.

Як відомо з матеріалів програми “Схеми“, бізнесмен Павло Фукс народився в Харкові, однак тривалий час прожив в Москві – саме там заробив свій капітал. На сайті російської будівельної корпорації MOS CITY GROUP він був зазначений головою ради директорів. На тому ж сайті зазначається, що він має подяку від російського президента за “внесок у становлення російської економіки”.

А згідно з відкритими даними російського єдиного державного реєстру юросіб, він є одним із засновників компанії. Найвідоміший проект цієї корпорації – хмарочоси “Москва-Сіті”.

У розмові з журналістами бізнесмен повідомив, що недавно відмовився від російського громадянства і з цього року начебто вже не платить податки в Росії. За його словами, новий український паспорт він отримав в 2015 році.

“У мене було два роки, щоб я визначився – я його здаю або я здаю російський. Я в рамках законодавства України повністю все виконав. Я відмовився від російського паспорта”, – зазначив Фукс.

За словами головного редактора видання “РБК-Україна” Сергія Щербини, українськими активами цей бізнесмен почав цікавитися після Революції гідності і початку російської агресії.

Ðавло ФÑкÑ

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: