Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Франківці з фаєрами відзначать 100 років з часу заснування Української Військової Організації під керівництвом Євгена Коновальця

versii.if.ua 30/07/2020 18:27

30 липня 2020 року виповнюється 100 років з часу заснування - Української Військової Організації під керівництвом Євгена Коновальця.

94448529.jpg

Сьогодні націоналістичні громадсько-політичні організації Прикарпаття провели уже ряд Заходів на відзначення цієї події. Зранку мешканців міста, які проїзджають по вул.Надрічна вітав банер з 100 річчям УВО. Опісля громадськість міста відвідала панахиду за Євгеном Коновальцем та усіма його побратимами з УВО, пишуть Версії.

А от феєричне відзначення обіцяють увечері о 21 год на мосту в мікрорайон Пасічна. Там фаєрами підсвітять банер до сторіччя з часу заснування Української Військової Організації під керівництвом Євгена Коновальця.

“Саме ряд старшин та вояків Дієвої Армії УНР та УГА, після поразки Української Революції 1917-1920 рр., вирішили продовжувати боротьбу За Українську Самостійну Соборну Державу. Феєричне відзначення очікується увечері о 21 год на мосту в мікрорайон Пасічна – це підсвічування банера фаєрами. Тож приходьте, обіцяю, буде незабутньо”, – відзначив Ярослав Коретчук, директор Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери.

Світлина від Ярослава Коретчука.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!