Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Роботи на дорозі Івано-Франківськ - Надвірна тривають вдень і вночі

firtka.if.ua 18/11/2017 12:51

ТОВ «ПБС» ремонтує дорогу Т-09-06 цілодобово. Наразі триває ресайклінг: до старого покриття додають новий щебінь, бітумну емульсію та цемент.

«Щебенева основа у нас завтовшки дванадцять сантиметрів. При її укладанні задається профіль дороги. Техніка працює на повну, адже цієї ночі у планах навіть постелити перший шар крупнозернистого асфальту», – зазначив виконроб дільниці Володимир Бігар.

Загалом на дорозі Т-09-06 фірма «ПБС» має відремонтувати понад 26 км. За один день працівники ремонтують 1 кілометр дороги. Стільки ж роблять і вночі.

«Фірма ПБС проводить роботи не лише на ділянці дороги Надвірна- Івано-Франківськ, паралельно ремонтуються й інші об’єкти Прикарпаття, а також Львівщини, Закарпаття і Черкас. Намагатимемось встигнути відремонтували заплановані ділянки до Нового року», - каже головний інженер Микола Сергійчук.

Нагадаємо, в липні у системі публічних закупівель Prozorro відбулися відкриті торги з ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна. У тендері взяли участь дві фірми – ТОВ “Будівельна компанія “Дорлідер” і ТОВ “ПБС”.

Очікувана вартість ремонту складала 312 575 423 грн за 26,7 км дороги. Фірма-переможець ТОВ "ПБС" запропонувала відремонтувати дорогу за 295,6 млн грн., що дає можливість зекономити 17 млн грн.

Як повідомлялось раніше «Свободівська» фірма намагалась зірвати ремонт дороги Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Антимонопольний Комітет відхилив, як необгрунтовану, скаргу "свободівської" фірми, яка призупинила ремонт доріг на Івано-Франківщині (документ)