Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Секта “Перемога” зібрала аншлаг у франківському драмтеатрі (фото + відео)

versii.if.ua 26/10/2019 09:16

Вчора у Франківську розпочався дводенний "Фестиваль Ісуса", який проводить церква "Перемога".

Секта "Перемога" зібрала аншлаг у франківському драмтеатрі 3

“Фестиваль Ісуса” у Франківську проходить два дні – 25 та 26 жовтня. На цей час харизматична церква “Перемога” орендувала франківський драмтеатр.

Зустрічі називають богослужіннями. За вхід грошей не беруть. Зате їх не раз збирають під час фестивальних виступів.

Кілька днів перед цим запрошення на фестиваль з пастором Герні Мадавою роздавали на Стометрівці та ще в кількох локаціях у центрі міста. Флаєр обіцяв “Спасіння. Звільнення. Виздоровлення”. І ще кожному гостю – “безкоштовний подарунок”, пишуть Версії з посиланням на Курс.

На вході в драмтеатр і в кількох місцях всередині таблички попереджали, що фото і відеозйомка заборонені. Дійство в залі пантрували чоловіки з бейжами – стояли з обох боків, з фотопаратами не пускали. На телефони публіка знімала. Спочатку зала була напівпорожньою, потім майже заповнилася.

Секта "Перемога" зібрала аншлаг у франківському драмтеатрі 1

Відкрили фестиваль зверненням до Всевишнього і закликом про благословення – всіх присутніх і країни загалом. В наступну годину дали концерт – солістка із хором під танцювальну музику, в якій час від часу чулися народні мотиви й навіть гуцульські “йух-ху”, виконувала пісні, що в різний спосіб говорили про віру.  Артисти одразу взялися за розігрів, з перших нот налагоджували конакт із залою – зверталися з запитаннями, заохочували піднімати руки, підспівувати і підтанцьовувати. І приблизно за пів години більшість стояла й активно підтримувала виконавців.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!