1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Марічка Бурмака в Івано-Франківську привітала матерів зі святом (ФОТО)

versii.if.ua 14/05/2017 23:16

14 травня в Муніципальному центрі дозвілля відбувся святковий концерт відомої української співачки Марічки Бурмаки до Дня Матері.

Співачка виконала для присутніх відомі пісні під гітару та разом із малечею. Також виступили вихованці дошкільних навчальних закладів, які співали та читали вірші про маму, а також школярі, які продемонстрували бальні танці,  пишуть Версії з посиланням на Галку.

bur13.jpg

Концерт відбувася за ініціативи Секретаря міської ради Оксани Савчук та за підтримки міського голови Руслана Марцінківа.

bur12.jpg

«Сьогодні разом з Марічкою Бурмакою по-особливому привітали матерів! Дякую всім, хто долучився до підготовки і реалізації цього святкого дійства, адже мати – найдорожча людина, якій ми зобов’язані не тільки життям: мама завжди поряд, вона – найкращий друг і порадник. Хотілося б привітати з цим великим святом усіх матерів та побажати їм нескінченного родинного щастя та взаєморозуміння зі своїми дітьми» – поділилась Оксана Савчук, яка вважає, що свято Матері потрібно максимально популяризувати.

bur11.jpg

bur10.jpg

bur8.jpg

bur7.jpg

bur6.jpg

bur5.jpg

bur2.jpg

bur1.jpg

bur.jpg

bur4.jpg

Коментарі: