1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Люди в розпачі: прикарпатці перекрили дорогу, що сполучає Івано-Франківську та Чернівецьку області (відео)

versii.if.ua 10/10/2018 19:29

На Прикарпатті чиновники відмовляються ремонтувати аварійну дорогу.

1539075785-429.jpg

На Прикарпатті жителі кількох сіл удруге за місяць перекрили дорогу, що сполучає Івано-Франківську та Чернівецьку області. Люди в розпачі. Кажуть: чиновники відмовляються лагодити аварійну ділянку.

Ці три кілометри дороги жителі прикарпатського села Великий Рожин називають “забутими Богом”. Величезні ями ані обійти, ані об’їхати, пишуть Версії з посиланням на Подробиці.

“Ця дорога побудована у 80-их роках минулого століття і за цей час ніхто ніякі кошти не вкладав у її капітальний ремонт. В зимній період тут взагалі дуже небезпечне пересування”, – говорить Юрій Петрук, житель села Великий Рожин.

Микола Пістащук за кермом автобуса вже добрих півсотні років. Каже через такий стан дороги ставати на ремонт доводиться чи не щодня.

“Скрізь роблять, а цей кусок не годні зробити. Це просто знущання над людьми”, – говорить Микола Пістащук, водій автобуса.

Чекати ремонту люди втомилися. Минулого місяця організували акцію протесту на кілька днів перекрили трасу. Тоді чиновники пообіцяли розпочати роботи. І навіть техніку завезли. Та працювали шляховики недовго.

“Вони поремонтували там один участок дороги і то не до кінця”, – говорить Юрій Степан, житель села Підзахаричі.

Обурені селяни знову вийшли на акцію. На дорозі жителі не лише прикарпатських сіл, а й сусідніх – буковинських. Не пропускають навіть маршрутки.

“Автобус нас довіз та й сказав – переходіть, там чекайте. – Як до Путили маєте добратися? – Не знаю як. Но люди тут, я рахую, тоже праві, бо бачите, яка дорога”.

Підтримує людей і сільський голова Великого Рожина. А от допомогти фінансово не може.

“Село наше, як бачите, гірське, воно датоване – коштів не має. Ми заледве на свої місцеві дороги, комунальні дороги беремо деякі кошти, щоб поремонтувати”, – говорить Микола Том’юк, сільський голова Великого Рожина.

Ремонт трикілометрової ділянки, за підрахунками комунальників, коштує близько 10 мільйонів гривень. Гроші просять у Кабміну. Принаймні таку інформацію оприлюднили на сайті обласної Служби автодоріг. Зв’язатися з керівництвом відомства журналістам не вдалося – до людей теж ніхто не приїхав.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: