Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Протест подіяв: Жителям Дзвиняцької ОТГ відремонтують дороги (фото)

versii.if.ua 30/06/2020 14:35

Жителі Дзвиняцької громади неодноразово зверталися до обласної адміністрації, писали листи, звернення. В результаті - ремонт дороги буде.

30-го червня в Івано-Франківську перед адмінбудинком протестували жителі Дзвиняцької об’єднаної територіальної громади, вимагаючи ремонту доріг “Креховичі – Дзвиняч” та “Росільна – Надвірна”.

“Дороги настільки в критичному стані, що у нас одну людину з інсультом ледь довезли живою. Дякуємо Богу. Ні швидка, ні пожежна, ні таксі – всі відмовляються їхати до нас. Більше того, шляхи внаслідок паводку, який був 22-24-го червня, зазанали ще більшої руйнації”, – розповідає журналістам староста села Космач Ганна Вітюк.

Жінка розповідає, що жителі громади неодноразово зверталися до обласної адміністрації, писали листи, звернення. Спочатку чиновники обіцяли полагодити дороги до Великодня, потім – до першого липня. Сьогодні протестувальникам повідомили, що з першого липня почнуть ремонтувати дорогу “Росільна – Надвірна”, а “Дзвиняч – Креховичі” – за тиждень, пишуть Версії з посиланням на Суспільне Карпати

Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Василь Івасик обіцяв жителям Дзвиняцької об’єднаної територіальної громади на дорогу “Росільна – Надвірна” спрямувати 1 млн 200 тис. грн.

На шлях “Креховичі – Дзвиняч” – п’ять мільйонів.

“Ми вважаємо, що несправедливо розподіляють кошти. Мала би бути комісія, оцінити стан дороги і тоді призначати суму. Але є мільйон 200, реалізуємо її, а тоді будемо звертатися знову”, – каже Ганна Вітюк.

30-го червня о 10:00 приблизно пів сотні людей перекрили дорогу національного значення Н-10 “Стрий-Мамалига”у Болехові на Прикарпатті, вимагаючи відремонтувати дорогу. Акція триватиме до 21-ї години.

Perekrittya-dorogi-v-Bolehovi-500x236.jpg

Опубліковано Жанною Дутчак Вівторок, 30 червня 2020 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!