Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Найзапекліша конкуренція – за Тисменицький і Надвірнянський район: в ОДА оприлюднили список претендентів на посади голів РДА (фото)

versii.if.ua 12/11/2019 13:58

Наразі кандидатури вже на підписі президента (один навіть призначений), а загалом через LIFTна Івано-Франківщині пройшло 966 анкет.

Картинки по запросу команда ЗЕ франківськ РДА

Під час звіту про сто днів роботи голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля оприлюднили список анкет претендентів на крісло очільників районів, пишуть Версії.

Найбільше анкет подали в Тисменицькому та Надвірнянському районах – 115 та 109 відповідно. Найменше конкурентів було на посаду голови РДА у Городенківському та Снятинському районах – 34 та 41 відповідно.

Картинки по запросу команда ЗЕ ліфт РДА

Отримали відмову на першому етапі близько 50% претендетів.

З 966 поданих анкет LIFT рекомендував до розгляду голові ОДА лише 504. З 60 з них Денис Шмигаль провів співбесіди особисто.

Наразі всі кандидатури на посади голів райдержадміністрацій на Прикарпатті пройшли погодження у Кабміні та Офісі президента і чекають на призначення.

“Офіс президента дуже серйозно підходить до цього питання. 504 людини – це ті, які пройшли практично проєкт Ліфт. Далі були тести та співбесіди. Я провів порядка 60 співбесід. 14 кандидатів було подано на затвердження Кабміном”, – відмітив Денис Шмигаль.

Офіційно вже призначений голова Косівської РДА.

Також відомо, що три попередні голови РДА отримали шанс залишитися на посадах.

Нагадаємо, в  травні команда Зеленського запустила соціальний проект Lift, який мав дозволити новим людям прийти у політику та втілити нові ідеї в управлінні державою.

У серпні новий голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль оголосив про “відкриття ліфту для Івано-Франківщини” та початок прийому резюме кандидатів на посаду очільників усіх 14 райдержадміністрацій Прикарпаття.

Читайте також:

Шмигаль запропонував Зеленському повернути на посади трьох голів РДА, призначених Порошенком

Лісоруб «в законі». Що відомо про першого новопризначеного «зеленого» голову РДА на Прикарпатті?

Екс-представниця БПП на Рожнятівщині може очолити РДА

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!