Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Прикарпатті батьки відмовляються вакцинувати маленьких дітей

versii.if.ua 23/09/2019 19:11

Під час оперативної наради в голови ОДА Дениса Шмигаля говорили про хід вакцинації дитячого та дорослого населення області

РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "У Ðвано-ФÑанкÑвÑÑкÑй облаÑÑÑ Ð±Ð°ÑÑки вÑдмовлÑÑÑÑÑÑ Ð²Ð°ÐºÑинÑваÑи маленÑÐºÐ¸Ñ Ð´ÑÑей"

Заступник директора ДОЗ ОДА Ірина Кобельська зазначила, що вакцинація є вкрай важливою. В Україні є загрозливою ситуація щодо виникнення спалаху інфекційної захворюваності на кір та дифтерію.

“За 8 місяців в Україні понад 57 тисяч хворих. В області дуже низький відсоток щеплень від поліомієліту, кашлюку та дифтерії”, – зазначила Кобельська, пишуть Версії з посиланням на Правда.іф.

За її словами, в області вакцина є, а якщо окремих вакцин немає, то до кінця жовтня мають привезти необхідну кількість. Ірина Кобельська каже, що в області проблема в тому, що нема де зберігати вакцини. Зараз облаштують спеціальне приміщення.

Як зазначила заступниця, за останні місяці збільшилася кількість відмов вакцинації дітей до року від дифтерії та правцю, найбільше таких відмов у Косівському районі, Тисмениці та Ямниці.

Денис Шмигаль наголосив, що навіть невакциновпні діти мають право вчитися у школах. Але про важливість вакцинації треба говорити.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!