Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Прикарпатка з дітьми місяць була в полоні турка: потрібен захист поліції (фото)

versii.if.ua 01/08/2020 12:47

Попри постанову суду поліція за два тижні не спромоглася захистити жінку з Городенківщини.

desktop_Ka2R_04-avt-14.jpeg

Невдале знайомство Наталії Романиці зі села Вікно, що на Івано-Франківщині, із громадянином Туреччини, принесло чимало проблем її родині. Чоловік узяв жінку та її двох дітей у заручники і цілий місяць знущався з них у їхньому ж будинку, пишуть Версії з посиланням на Експрес.

Навіть після видворення з України іноземець знайшов спосіб повернутися і, як стверджує жінка, хоче її вбити. Від 8 липня, за ухвалою суду, будинок Наталії Романиці в селі мала цілодобово охороняти поліція. Але…

“Я гадала, що вийду із зали суду і буду вже у безпеці! Що зможу забрати додому дітей, яких змушена переховувати у родичів та знайомих, — пояснює пані Наталія. — Але минуло два тижні, а жодного поліцейського біля свого будинку я так і не побачила!”

Зустрічаємося з жінкою біля обласної прокуратури. Наталія Романиця приїжджає з дітьми. Щодня, каже, чує їхнє благання забрати їх додому.

У приміщення прокуратури нас не пускають — карантин. Щоправда, за якийсь час виходить прокурор Олексій Безрукий, який здійснює процесуальне керівництво у справі пані Наталії. Він довго телефонує з одного номера на інший і врешті каже:

“У Головному управлінні Національної поліції області є спеціальний взвод, який займається захистом. Але у зв’язку з тим, що у нас пошта так довго працює, тільки в понеділок (20 липня! — Авт.) вони отримали ухвалу суду”.

“Як мені відомо, пані Романиця має номер телефону, на який може дзвонити у разі будь-якої небезпеки, — додає прокурор. — Це не є якісним виконанням ухвали суду. Якщо зберемо достатньо доказів щодо умисного невиконання судової ухвали, то таке загрожує деяким посадовим особам навіть кримінальною відповідальністю”.

“Я не піду звідси! Залишуся тут, бо в стінах прокуратури буду впевнена, що нас ніхто не вб’є”, — обурюється Наталія.

Правоохоронець виправдовується, мовляв, вони протермінували виконання ухвали суду через… проведення антитерористичних навчань в області. У них нібито були задіяні всі працівники спецпідрозділів (70 осіб!), а тому відправити охороняти приватний будинок просто не було кому.

“Я постараюся сьогодні до вечора виставити вам охорону. Домовилися?” — пропонує Остап Білейчук.

Наталія Романиця нарешті їде додому з дітьми. Наступного дня їй таки надали охорону.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!