1
Долар24.24
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.66
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.21
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Вже цієї п'ятниці в Івано-Франківській обласній раді може з'явитися новий депутат

pravda.if.ua 06/03/2017 19:55
Депутати Івано-Франківської обласної ради заслухають голову обласної виборчої комісії Мирослава Карабіна. Про це стало відомо сьогодні, 6 березня, під час засідання президії обласної ради.Обранці хочуть заслухати Карабіна, адже нещодавно виборча комісія позбавила мандата депутата облради Сергія Коцюра через те, що він став першим заступником міського голови Коломиї і тому не може поєднувати роботу депутата облради й посаду у виконкомі.
Результат пошуку зображень за запитом "марія ткачук самопоміч"

Натомість депутатом зареєстрували наступного кандидата з виборчого списку Марію Ткачук. Таке рішення комісії вмотивоване тим, що відповідно до частини 7 статті 51 закону “Про місцеве самоврядування в Україні” передбачено, що на осіб, які входять до складу виконавчого комітету ради і працюють у ньому на постійній основі, поширюються ті ж вимоги щодо обмеження сумісності, встановлені для сільського, селищного та міського голови. А відповідно до частини 4 статті 12 цього ж закону сільський, селищний, міський голова не може бути депутатом будь-якої ради, пише ГК.

До слова, так як Коцюр досі чинять, зокрема, і перший заступник та заступник міського голови Івано-Франківська – свободівець Микола Вітенко, представник «Батьківщини» Олександр Левицький, і керуючий справами міськвиконкому, свободівець Ігор Шевчук. Депутати вирішили заслухати на сесії питання Марії Ткачук, адже рішення про обрання Ткачук депутатом вже є на сайті Центральної виборчої комісії.

«Хай голова виборчої комісії доповість. Адже з тих документів, які надані комісією чітко не зрозуміло, з яких підстав потрібно обрати нового депутата», – переконаний голова обласної ради Олександр Сич.

Коментарі: