1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В Івано-Франківській області черг на отримання закордонного паспорта немає, – Сергій Саїв

versii.if.ua 18/12/2018 13:44

Цьому сприяє збільшення штату та запровадження електронної черги у всіх підрозділах Державної міграційної служби Івано- Франківської області.

18 грудня в Управлінні Державної міграційної служби Івано-Франківської області підводили підсумки роботи в 2018 року. Одним з досягнень року вважають зменшення черг, пишуть Версії.

«Зменшилась кількість черг. Вже другий місяць йде планова робота. Сьогодні в кожному підрозділі Державної міграційної служби діє електронна черга. Кожен може записатися на зручний день та годину. Ні з чергами, ні з видачею документів зараз проблем немає. Всі документи видаються в терміни, передбачені законодавством», – коментує начальник Управління Державної міграційної служби Івано- Франківської області Сергій Саїв. В поточному році суттєво збільшили штат в усіх підрозділах УМСУ.

«Нам додали 64 штатні посади, які вже майже повністю укомплектовані. Наразі ще проходить два конкурси. Раніше по районах було 7 секторів і штатна чисельність не відповідала реаліям. Було надзвичайно велике навантаження на наших спеціалістів. Зараз ситуація змінилась на краще. Всі підрозділи забезпечені необхідним обладнанням», – розповідає Саїв.

За 11 місяців 2018 року за надання адміністративних послуг до місцевих бюджетів надійшло більше 92 мільйонів гривень.

«53 мільйони надійшла у бюджет Івано-Франківська, 6,5 мільйони – Калуша, бюджет Надвірної поповнився на 5 мільйонів, а Коломиї – на 4 мільйони», – наводить статистичні дані Сергій Саїв. Загалом в Управлінні Державної міграційної служби Івано-Франківської області в 2018 році опрацювали понад 230 тисяч звернень.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: