1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Куди піти колядувати: як у Коломиї святкуватимуть Різдво

versii.if.ua 07/01/2019 11:41

Січень багатий на свята. Для тих, хто не любить домашні застілля, передбачена безкоштовна культурна програма біля ялинки. Що саме відбудеться та скільки коштів витратили з бюджету на такі святкування.

Результат пошуку зображень за запитом "Коляда"

– Починається з того, що 1 січня – день народження Степана Бандери. Щоправда, до його пам’ятника приходять лише старші люди та ті, що цілу ніч не святкували Новий рік. А потім уже Різдвяні свята: 7, 8, 9 – постійно будуть колядки під ялинкою. Район наш проводить конкурс, ми проводимо конкурси, співаємо, танцюємо. Ці заходи не потребують багато коштів, бо всі люблять колядувати. Наші колективи – муніципальні – на зарплаті, вони виступають безкоштовно. Артистів якихось ми не замовляємо. Тільки народні колективи й охочі взяти участь у конкурсах. По таких святах видатків немає, – наголосив Ігор Слюзар, міський голова.

Начальниця відділу культури Коломийської міської ради Уляна Мандрусяк відзначає, що загалом усі заходи відбуваються вже традиційно:

– У нас продовжується фестиваль вертепів. Це, по суті, – новинка. А в лютому буде фестиваль розколяди.

Одразу біля сцени всі свята діятиме різдвяний ярмарок, тож можна, не відходячи від місця подій, випити чогось гарячого та перекусити, пишуть Версії з посиланням на Дзеркало Медіа.

Любителів спортивного відпочинку запрошують покататися разом із сім’єю чи зіграти в хокей з друзями на льодовій арені “4 пінгвіни”.

Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття запрошує на виставку “Скриня витинанок” Дарії Альошкіної.

У Коломиї цієї зими ви знайдете розваги на будь-який смак. Веселих свят!

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: