1
Долар27.26
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро31.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.25
Динаміка НБУ за послідній тиждень

1-го березня Павло Табаков привезе в Івано-Франківськ нову програму «Любов Жива»

firtka.if.ua 30/01/2017 16:25

https://v-ticket.com.ua/dynamic/event/gallery/023547_normal.jpg?v=81d9d3eeaaef

У перший день весни, 1-го березня, до Івано-Франківська з концертом завітає відомий співак та композитор, переможець двох найвідоміших в Україні вокальних телешоу – «Шанс» та «Голос країни» - Павло Табаков.

Виступ відбудеться на сцені Івано-Франківської обласної філармонії. Початок – о 19:00.  

Наприкінці січня – на початку лютого з концертною програмою «Любов Жива» Павло Табаков гастролював у США. Двотижневий тур співака охопив Чикаго, Клівленд, Нью-Йорк, Йонкерс та Виппані.

Назву концертам дав сингл «Любов Жива», який в українських радіоефірах презентуватимуть у лютому, напередодні Дня всіх закоханих.

Родзинкою концертів Табакова «Любов Жива» є акустичний блок. Уже відомі пісні співака, а також прем'єри будуть виконані акустично – під рояль, під гітару, з використанням перкусії.

"Такий концертний формат дає повну музичну свободу, - розповідає Павло Табаков. - Під час акустичних виступів собі можна дозволити значно більше, ніж на концертах у супроводі групи чи оркестру".

Перед Івано-Франківськом сольні концерти Павла Табакова «Любов Жива» відбудуться також у двох містах Івано-Франківської області: 26 лютого – у Надвірній (РБК, початок – о 17:00), 28 лютого – у Коломиї (Народний дім, початок – о 19:00).


Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: