1
Долар26.03
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.2
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.85
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Калуші відремонтували дитячу лікарню (фото)

versii.if.ua 11/07/2019 11:53

У Калуській дитячій лікарні зробили довгоочікуваний капітальний ремонт. Наразі осучаснили поки що третій поверх, де лікуються діти від трьох до 18-ти років. Це була найгірша частина лікарні, яка впродовж 13-ти років очікувала на ремонт.

«Неначе заходиш у новий дім». У Калуші капітально відремонтували дитячу лікарню. ФОТО+ВІДЕО

За словами в. о. головного лікаря Калуської ЦРЛ Івана Красійчука, на оновлення приміщення за сприяння депутатів міської ради було виділено з бюджету 1 млн 100 тис. гривень, з благодійного фонду «Здоров’я Прикарпаття» — 400 тис. гривень. Меценат Василь Дзундза посприяв ремонту на 25 тис. гривень, оплативши ремонт однієї палати, пишуть Версії з посиланням на “Вікна”.

За словами головного лікаря дитячої лікарні Ольги Герасимчук, ремонт лікарні тривав упродовж трьох місяців:

“За цей час у відділі поміняли вікна, двері, підлогу, сантехніку, придбали нові меблі. Над інтер’єром старанно попрацювали дизайнери. У палатах можна побачити нові тумбочки, шафи, стільці. Окрім того, оновлено маніпуляційну, сестринську, облаштовано санітарну кімнату”.

Іван Красійчук задоволений приємними змінами у відділенні:

“На жаль, довго ми цього чекали. Але, зважаючи на результати, це справді було варте очікування. Відтепер все нове і сучасне в палатах, неначе заходиш у новий дім”.

Міський голова Ігор Матвійчук зазначив, що будуть ремонтувати й другий поверх, проте це буде вже з наступного року. Адже цьогоріч чимало коштів треба спрямувати на подолання наслідків стихії, яка пронеслася містом у травні.

Завітав на відкриття й міністр енергетики і вугільної промисловості, колишній міський голова Калуша Ігор Насалик, який зазначив, що ремонт відділень Калуської ЦРЛ розпочалося ще в 2009 році:

“Капітальні ремонти у Калуській ЦРЛ ми розпочали десять років тому, коли я ще був міським головою. Зараз майже усі відділення оновлені та осучаснені. Вважаю, що і пацієнти, і медичний персонал заслуговують на комфортні умови”.

Миттєвості урочистостей дивіться у відео “Вікон”:

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: