Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Полювання на призовників: у Франківську на вокзалі працівники воєнкомату намагалися силою затримати калушанина (відео)

versii.if.ua 27/11/2019 21:39

Скандальне відео "затримання" поширили в мережі.

У спільноті “Чорний Список Калуша” оприлюднили відео, на якому троє чоловіків, які представились працівниками Івано-Франківського воєнкомату намагаються затримати ймовірного призовника, пишуть Версії.

Автор відео розповів передісторію:

“Як працює франківський воєнкомат. Калушанина незаконно хотіли затримати!

Передісторія: перебуваючи на вокзалі, до мене підійшли 3 чоловіка віком 40-50 р. і попросили в мене мої дані. Пред’являли свої документи і сказали представитись. Я відмовився після чого вони сказали, що викличуть поліцію. Я сказав : викликайте, після чого витягнув телефон і почав знімати відео. Далі дивіться у відео”,  – йдеться в дописі.

ЯК ПРАЦЮЄ ФРАНКІВСЬКИЙ ВОЄНКОМАТ ????? Калушанина незаконно хотіли затримати ! предісторія: Перебуваючи на вокзалі, до мене підійшли 3 чоловіка віком 40-50 р. і попросили в мене мої дані. Пред'являли свої документи і сказали представитись. Я відмовився після чого вони сказали, що викличуть поліцію. я сказав : викликайте, після чого витягнув телефон і почав знімати відео. Далі дивіться у відео.ПРОХАННЯ ПОШИРИТИ ВІДЕО ВСЮДИ КУДИ МОЖНА !!! Тільки разом ми зможемо зупинити цей "ЦИРК"

Опубліковано Чорний Список Калуша Середа, 27 листопада 2019 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!