1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

За сьогоднішній день у Франківську не виявлено жодного нового випадку захворювання на коронавірус, – Марцінків

versii.if.ua 24/03/2020 17:46

24 березня, на щастя, не виявлено жодного додаткового випадку захворювання на коронавірус в Івано-Франківську.

Результат пошуку зображень за запитом коронавірус

Про це на брифінгу заявив міський голова Івано-Франквська Руслан Марцінків.

«Станом на сьогодні, на щастя, не виявлено жодного додаткового випадку захворювання на коронавірус в Івано-Франківську. Хоча 27 чоловік знаходиться в обласній інфекційній лікарні з підозрою. З них – одна особа з села Черніїва, Івано-Франківської ОТГ. Також ще нема висновків лабораторних щодо мешканки села Чукалівка, очікуємо результатів. За весь цей час 10 пацієнтів не підтвердилися і були виписані з Івано-Франківської інфекційної лікарні. З них 9 осіб з Івано-Франківська і 1 особа з Підпечер», – заявив мер.

Головний санітарний лікар Прикарпаття Руслан Савчук доповів про історію захворювання мешканки села Чукалівка. Наразі, результати чи хворіла померла на COVID-19 очікують.

«Відносно пацієнтки, яка поступила зі своїм чоловіком в обласну клінічну інфекційну лікарню. Ми маємо ще один летальний випадок, який мав місце вчора, але я не можу сказати, що він пов’язаний з COVID-19. Тому що матеріал від цієї особи в даний час перебуває на дослідженні в референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ», – відзначив Савчук, пишуть Версії.

Він розповів, що 17 березня в мешканки села Чукалівка підвищилася температура, з’явися кашель. Вона перебувала вдома, приймала симптоматичне лікування, тобто займалася самолікуванням. 19 березня стан її погіршився, вона продовжувала приймати антибіотики та противірусні препарати. В п’ятницю, 20 березня, дочка померлої викликала швидку до мами, її оглянули, але від госпіталізації жінка відмовилася. Померла, за словами лікаря, мала ряд супутніх захворювань.
¬¬¬
«Після того, як клінічна картина змінилася і симптоматика почала наростати, стан її погіршився, почався сильний кашель та задишка. 22 березня її госпіталізувати каретою екстреної допомоги в обласну інфекційну лікарню. Вона знаходилась під апаратом ШВЛ. Також був госпіталізований її чоловік, який на даний час знаходиться під наглядом і медичним спостереженням працівників ОІКЛ. Ми уточнили контактних осіб померлої. Їх троє, вони в самоізоляції, скарг на самопочуття в них немає. Останні 14 днів вони за кордоном не перебували, контакту з особами, які хворі або з підозрою на COVID-19 вони не мали і на роботу вони добиралися власним транспортом. Томи ми з’ясовуємо всі обставини і проводимо епідеміологічне розслідування», – додав головний санітарний лікар Прикарпаття Руслан Савчук.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Коментарі: