Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

З першого вересня діти підуть до школи, – Марцінків розповів про новий навчальний рік у Франківську (відео)

versii.if.ua 30/07/2020 13:03

Ніхто не застрахований від хвороби: ні вчитель, ні лікар, ні водій автобуса. Однак, з першого вересня навчання в школах та садках Івано-Франківська буде відновлене.

_113054521_849069-1.jpg

Про це під час інтерв’ю на Західному Полюсі розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Він відзначив, що зараз у навчальних закладах міста тривають підготовчі роботи до нового навчального року, пишуть Версії.

“В навчальних закладах роботи тривають. Всі заклади готові з першого вересня приймати дітей. За виключенням декількох, в яких ведуться роботи по програмі НЕФКО. Там можливе відтермінування на декілька днів. Але загалом заклади дошкільної та шкільної освіти готові приймати дітей з 1 вересня. Більше того, вчителі вже скучили за дітьми. Першого вересня ми готові приймати дітей. Добре, що розуму вистачило нашим державним чиновникам все-таки дозволити навчання, зрозуміло, що з дотриманням певних вимог. Але з першого вересня дітки підуть до школи – це найголовніше”, – розповів мер.

Очільник Івано-Франківська додав, що звернень чи скарг від вчителів стосовно відновлення навчального процесу в школах не було. Крім того, місто забезпечить навчальні заклади міста всім необхідним, для безпечного відвідування шкіл та садків.

“Я думаю, що навчання буде відновлене. Ніхто не застрахований, ні вчитель, ні лікар, ні водій автобуса. Якщо будуть випадки захворювання в школах – будемо реагувати згідно протоколу. Робота дитячих садків показала, що протоколів, які були розроблені в місті, дотримуються і не було спалахів захворювання. З 1 вересня ми забезпечимо всім необхідним школи. Це додаткові видатки з міського бюджету. На жаль, це при недофінансуванні освіти щонайменше по цьому році ми бачимо вже 60 мільйонів гривень заробітної плати вчителів і педагогів, але мусимо докласти зусилля, щоб діти з 1 вересня пішли до школи і був безпечним навчальний процес”, – додав Руслан Марцінків.

Опубліковано Радіо «Західний полюс» Середа, 29 липня 2020 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!