1
Долар28.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.86
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Як живуть пацієнти Прикарпатського наркологічного центру

blitz.if.ua 21/02/2020 21:55

Встановлено, що умови перебування пацієнтів у центрі, у цілому, задовільні. Палати розраховані від 3 до 9 осіб, наявні відповідні меблі. Харчування забезпечено на належному рівні, медичні препарати наявні в достатній кількості. Коридорами ведеться відеонагляд, пише Бліц-Інфо з посиланням на сайт Уповноваженого ВР з прав людини.

Водночас моніторинговою групою виявлено і ряд порушень. Зокрема, пацієнтам не дозволяються прогулянки на свіжому повітрі, в медичній документації подекуди відсутні усвідомлені згоди пацієнтів щодо надання медичної допомоги, а фіксація пацієнтів (за необхідності) здійснюється підручними засобами.

Площа палат та освітлення в них не відповідають встановленим нормам. Палати та санітарні кімнати потребують капітального ремонту. Також приміщення наркологічного центру архітектурно недоступне до маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю.

Акт реагування та звіт з рекомендаціями щодо усунення виявлених порушень будуть скеровані генеральному директору Центру та Івано-Франківській облдержадміністрації.  

Коментарі: